Vejprnická 56, 318 00 Plzeň IČO09954791 posta@judosgplzen.cz
Judo SG Plzeň Judo nejlepší sport pro děti a mládež

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Aktuality, výsledky > Aktuality > Proč být členem našeho klubu

Proč být členem našeho klubu  • Protože náš klub Judo SG Plzeň má k dispozici skvělé tréninkové zázemí, velkou halu na judo, posilovny, venkovní hřiště a prostory.
  • Protože v klubu trénují špičkoví, velmi zkušení profesionální trenéři Mgr. Roman Šimsa a Mgr Jiří Dolejš. Oba mají za sebou velké trenérské úspěchy a bohaté závodní a reprezentační kariéry.
    Spolu s nimi působí v klubu na pozicích žákovských trenérů i mladí absolventi sportovního gymnázia Terezka Škornová a Zdeněk Mrázek, který je několikanásobným medailistou z M ČR juniorů a seniorů.
  • Protože v klubu najdou uplatnění všichni zájemci o judo. Uplatní se zde jak chlapci, tak i děvčata. Judo je všestranným sportem. Proto velmi dbáme na komplexní rozvoj osobnosti a všestrannou přípravu našich svěřenců. I kvůli těmto uvedeným důvodům je judo hodnoceno jako jeden z nejvhodnějších a nejlepších sportů pro děti a mládež.
  • Nadaní, mladí sportovci mohou najít skvělé podmínky a uplatnění v článcích talentované mládeže – ve sportovním centru mládeže (SCM), ve sportovním gymnáziu v Plzni a v Akademii individuálních sportů Plzeňského kraje. Tito sportovci mají ve zvýšené míře zajištěnou fyzioterapeutickou péči. Naši nejlepší svěřenci startovali v nedávných letech na mistrovství světa a Evropy seniorů, juniorů a dorostu.
  • Protože dbáme i na vzdělání našich svěřenců. Velkou výhodou našeho klubu je kvalita spolupráce se sportovním gymnáziem v Plzni. Studijně nadaní členové našeho klubu mají možnost studovat na této škole od primy nebo od 1. ročníku vyššího gymnázia.
  • Protože si vážíme všech, kteří chtějí pomoci judu, pomoci klubu. Vážíme si spolupráce s rodiči, kteří nám v naší činnosti hodně pomáhají.

 

Ing. Mgr. Tomáš Vodička,
předseda Judo SG Plzeň

V Plzni 15. dubna 2021