Výsledky

Štítky:

Novější 1

Pražský adventní pohár 2021

S. Drdová, K. Bek , L. Pařízková a Ant. Dvířka zvítězili ve svých věkových kategoriích na Pražském adventním poháru

Více

Publikováno 21. 12. 2021 17:08

Memoriál Ing. P. Radoše

Čtyřčlenná  výprava našich mladších  žáků se v sobotu  27.11. zúčastnila žákovského turnaje v Domažlicích

Více

Publikováno 29. 11. 2021 17:13

Náš tým Judo SG Plzeň vyhrál M ČR žen!

A. Skalská vyhrála anketu o nejlepšího judistu ČR v kategorii dorostu!

Více

Publikováno 24. 11. 2021 16:09

Jarní turnaj mladých judistů v Nepomuku

20.listopadu se v Nepomuku konal „Jarní turnaj mladých judistů“

Více

Publikováno 24. 11. 2021 16:00

Stříbrný D. Strouhal, bronz pro S. Drdovou!

D. Strouhal a S. Drdová vybojovali po velmi dobrých výkonech medailová umístění na M ČR dorostu, konaném 13. listopadu v Brně.

Více

Publikováno 24. 11. 2021 15:46

P ČR starších a mladších žáků, 6. -7. 11. 2021

Jakub Šimsa vybojoval  na Přeboru ČR starších a mladších žáků v konkurenci 45 judistů po čtyřech vítězstvích a dvou porážkách velmi pěkné 7. místo.

Naši žáci postupují na Přebor ČR žáků!

Naši žáci postoupili na Přebor ČR mladších a starších žáků, který se bude konat ve dnech 6.-7. listopadu v Jablonci.

Více

Publikováno 14. 10. 2021 16:10

Víkend juda v Plzni

Pod záštitou 1. náměstka primátora Mgr R. Zarzyckého proběhly v sobotu a v neděli v hale sportovního gymnázia turnaje Jihozápadního regionu.

Více

Publikováno 20. 9. 2021 10:52

Skalská zvítězila na ČP v Brně

Na Českém poháru dorostu a mužů konaném 11. září  2021v Brně si nevedli špatně sportovci z naší tréninkové skupiny.