J. Šimsa vyhrál v Rohrbachu, Javůrek, Tohirov  a Ježek ve finále.!

Více

Publikováno včera v 9:18

Český pohár Ostrava 2024 – Ostrava Open

Juniorka N. Tomanová vybojovala v Ostravě 3. místo v kategorii žen na Českém poháru s mezinárodní účastí.

Více

Publikováno 19. 3. 2024 16:26

J. Javůrek vyhrál v Hradci Královém

Jan Javůrek zvítězil v sobotu na Velké ceně Hradce Králové s mezinárodní účastí v kategorii U 16 do 42 kg.

Více

Publikováno 4. 3. 2024 16:48

Bronz z M ČR dorostu pro L. Pařízkovou, 5x v semifinále!

L. Pařízková vybojovala na M ČR dorostu, které se konalo 24.2. v Brně, bronzovou medaili v kategorii do 70 kg.

Více

Publikováno 26. 2. 2024 12:20

USK cup Praha

A. Skalská se probojovala do finále USK CUPu seniorů

Více

Publikováno 5. 2. 2024 12:56

Pěkné výsledky na Memoriálu Ing. Vl. Beneše, 27.1.

Velmi pěkných výsledků dosáhli naši starší žáci a mladší dorostenci na Memoriálu Ing. Vl. Beneše, který uspořádal na 31. ZŠ JC Plzeň.

Více

Publikováno 30. 1. 2024 15:06

Dvířka, Tohirov a Šimon vyhráli VC Č. Třebové

Ant. Dvířka Š. Tohirov a. D. Šimon zvítězili ve svých kategoriích na Velké ceně České Třebové

Více

Publikováno 22. 1. 2024 16:41

12. ročník Mezinárodního turnaje Bielsko Biela

Velmi dobře si vedla výprava našich mladých judistů, dorostenců a žáků, kteří spolu s družstvem Judo Dragons dosáhli na turnaji  několika výborných výsledků.

Více

Publikováno 19. 1. 2024 15:42

Medaile z Pražského adventního poháru

Tři závodníci z naší tréninkové skupiny Judo SG startovali v prvním adventním víkendu