Drobečková navigace

Aktuality, výsledky > Výsledky > Adler cup, Frankfurt

Adler cup, Frankfurt

5. místo pro Jakuba Šimsu, vítězství pro Jana Javůrka!

V německém Frankfurtu se konal  ve dnech 29. – 30.10.velký mezinárodní turnaj, kterého se zúčastnili žáci a dorostenci z 39 zemí. Velmi pěkný výkon podal ve věkové kategorii U 16 třináctiletý Jakub Šimsa z našeho klubu Judo SG Plzeň, který v kategorii do 42 kg vybojoval 5. místo.

Na 5. místě ve váze 66 kg skončil v téže věkové kategorii O. Ježek z Judo Dragons II.

Vítězství ve váze do 38 kg vybojoval ve věkové kategorii U 13 Jan Javůrek z SK Judo DDM Blovice, tréninkový parťák J. Šimsi. Pod vedením trenéra O. Ježka v turnaji startovali i další mladí judisté z Dobřan, z Klatov. Judisté z Plzeňského kraje vytvořili  na turnaji  velmi stmelený a přátelský kolektiv.

Poděkovat je třeba i rodičům dětí manželům Javůrkovým, paní Ježkové a panu Žatkovi, kteří se podíleli na zdárném  organizačním zajištění výpravy.